Věci které byste měli vědět o kávě

  • coffeeS šálkem kávy v ruce každej působí víc seriózněji a bohatší. Lidé vás možná neznají, ale budou si o vás myslet, že víte, co děláte máte plán a cel. To je podstatě, možná i pravda, jen vy tech cílu máte více a někdy nevíte který si vybrat. Kávičkári nepijí kávu jen proto, že chtějí cítit její chut. Pro ně to znamená větší sílu, která se dostává ze skleněných stěn přímo do jejich těla.
  • Kávičkári možná taky nemají rádi rána, ale vědí jak s nimi a jak do sebe dostat potřebnou dávku energie. Když jednou šálek přiloží k ústům, vše je vyřešeno. Ať už je to osobní setkání nebo konference, kávičkári jsou připraveni a nedočkaví.
  • Nic proti Čajíčkáři, ale jak často jste absolvovali takový pokec vedle toho, jak jste čekali, dokud vám sevře voda na váš heřmánkový čaj? Odpověď je: určitě ne tak často jak na kávu. Je tu prostě něco co vás i vašich kolegů přivede na stejnou trasu a myšlenky – je to další šálek kávy. Můžete pit tolik zeleného čaje kolik chcete, ani tak se toto brzké nevyrovná.
  • První rande spojené s večeří je taky trochu stresující pro oba. Jste i vy nervní? nevíte, co si máte obléci, co říct pokud ho uvidíte první moment a největší problém co si máte objednat v restauraci? Kávičkári jsou naprosto v pohodě i klidu. Věří si a jsou připraveni okoření si věci. A pokud nechcete jít na večeři, stále můžete jít ke místnímu coffee shopu.A vychutnat si vaši oblíbenou kávu, caffe latte, cappuccino, nebo nezku.
  • Všem kávičkárom odkazujeme nepřestal pit kávu, má své pozitivní účinky a určitě vás uklidní při vašich složitých situacích. Ať už káva je silnější nebo slabší na váš organismus to velkej dopad nemá určitě je lepší si dát šálek káve jak si zakouřit cigaretu nebo nalít jeden panák.