Toto byste měli vědět o nákupní závislostech

  • shopping addictionMnohe ženy si to ani neuvědomujeme nebo si to prostě nechtějí připustit ke kůže, ale jsou to nákupní manačky a jsou schopní za pár hodin vyprázdnit své i manželovy bankomatové konto. Tyto dámy umí strávit v nákupních centrech celý svůj volný čas ať už samy, se svými nevinnimi dětmi nebo přítelkyni. Jejich největšíma prioritami jsou obchodní domy, nové módní značky a nejnovější modní úlovky ze světa.
  • Dámy třeba si dávat velký pozor abychom nedopadly podobně. To přece žádná z nás nechce ani po ten netouží. Netřeba to s obchody a nakupováním tedy přehánět co je v mode těd bude v mode i za pár měsíců nebo let o nic nepřijdete pokud si dnes tu hnědou leopardovú kabelky z nové kolekci Carpisa nekoupíte. Pokud ji opravdu jednou budete potřebovat najdete jinou nebo možná ještě hezčí.
  • Neměli byste podlaze všemu co nám přijde před oči. Na trhu je velice moc nových přípravků, oblečení, bot ahodně věcí co nám oči láká. My, víme ne vždy se dá říct tím úžasnými botám ne, ale prostě musíme si pořídíte jine priority v našich zivotech než jen nakupování něčeho čeho máme plné skříně a vlastně to i tak nebudeme mít kam už o chvíli uložit. Ani to určitě tak naléhavě nepotřebujete, možná si jen chcete spravit radost, hezčí den protože jste ho měli špatný v práci nebo vás naštval manžel tak máte chut si koupit něco na sebe tím, že si řeknete jak moc si to po takovém hrozném dni zasloužíte.
  • Tohle by mohl být jeden z příznaků nákupních závislosti. Vidíte? A to jste si chtěli jen udělat hezčí denk oupený něčeho malého pro sebe. Ale kolik by bylo takových krásnějších dny kdybychom je pokaždé ukončili nákupama? Jednou a naposledy milé slečny a ženy vstupte si do svědomí a začněte dívat do budoucnosti místo díváním do šatníku.