Síla je nové hubnutí- perfektní triky na posilování

  • theWorkoutByt ne vždy silný znamená, že umíme druhých zbit, hodit k zemi nebo vykřičet na nich naše hlasivky. Mat sílu může znamenat i pracovat na svém těle, vaše vysportované tělo ukáže jaký silná člověk jste a kolik trpělivosti vás to stálo kym jste se dopracovali k tomu co jste chtěli a po čem jste vždy toužili celou tou dobu.
  • Jak se můžete i vy zlepšit a vypracovat k lepšímu? Povíme si pár triků a cvičení, které by ste přitem mněli dělat. V první řadě je třeba myslet na zdraví životní styl stravování, který ocení není vaše tělo ale i vy sami pocítíte tu příjemnou změnua lehkost vášho těla.
  • Vedle cvičení ve fitness byste měli konzumovat co nejvíce červeného, ​​kuřecího masa, vajíček, ovesných vloček, ryby ​​nejlepší lososa a pit hodne a hodne vody, nic sladkího.

Základem dna jsou bohaté snidane, nikdy nezačínejte pracovní den nebo cviky bez snidane. Věděli jste, že snidane jsou důležitější pro náš organismus jako samotní oběd?

  • Bohatými snidani nemyslíme přeplněný talíř kopcem, ale taková smaženice s hnědým chlebem, tuňák nebo ovesná kaše vás ráno posílí a probudí. Zapít to můžete vodou nebo mlékem bez tuhu.
  • Pokud se pokoušíte shodit pár kilo navíc, kardio se vám to určitě podaří, může to potrvat ale výsledek tam časem uvidíte. Nejlepším kardio pro vaše tělo je běhání, box, rychlá chůze, plavání, kolo, brusle a mnoho dalších.
  • Dále pokud jste hubenější postavy a chcete nabrat a posílit vaše svalstvo, vyzkoušejte činky v posilovně nebo i doma před zrcadlem a plavání je Tier super na vaše ruce a ramena.
  • V posilovně nezapomeňte využívat všechny stroje, myslíme tím ne pouze ty na ruce nebo nohy, protože pokud zapomenete posilovat jednu čas těla a zaměříte se pouze na tu druhou protože tu potřebujete zlepšit šaškem se to na vašem tobě ukáže a budete vypadat směšně.