Sedm kroků aby vás muž miloval

  • 7-stepsPrvní důvěra, Dejte mu pocítit jak moc mu důvěřovat a respektujete každému jeho rozhodnutí. Stojíte při něm ked to nejvíce potřebuje, podáte mi pomocnou ruku když je téměř na dně protože víte že nastane když to možná budete potřebovat i vy.
  • Druhé volnost, Volnosti nemyslíme že mu řeknete každou sobotu aby se šel zabavit na diskotéku. Volností myslíme nedrží ho na krátce, pokud bude mít chut jít na pivo s kamarady tak půjde, pokud bude hrát madrid s Juventusem tak si půjde podívat zápas není na tom nic špatného my také chodíme po obchodech s kamarádkami.
  • Třetí skromnost, Jak projevit skromnost muži? Neptejte si od něj květiny, dárky netlačte ho do věcí na které nepřijde sám. On na ně přijde ai bez vašich připomínek bonboniéra nebo květiny na den žen dostanete.
  • Čtvrté sebevědomí, Tím myslíme abyste si řekli svůj názor při neshodách, vyjádřete se vlastními myšlenkami, pokud budete stále jen přikyvuje hlavou ano miláček ty máš vždycky pravdu i jeho samého to jednou omrzí a řekne si ved ona ani neví co chce.
  • Páte opatrnost, Budte opatrni s tím co mu řeknete nemusí vědět o všech vašich hádkách s rodiči, kamarádkami nebo nad denními problémy v práci. Ani nás nebaví poslouchat problémy jiných a zvlášt take běžné co se na druhý den i tak vyřeší. Nezatěžujte ho takovými maličkostmi ved si to umíte vyřešit i sama.
  • Šesté vědet to ocenit, Pomohl vám vysát dům nebo věšet prádlo? Proč ho za to nepochválit. Bude mít z toho dobrý pocit on i vy. Pokud mu budete jen přemlouvat že vám nic doma nepomůže ani se toho nikdy nedočkáte. Netřeba po něm všechno uklízet a on na to přijde i sám.
  • Sedmé budte sama sebou, Žádný muž nemá rád když se žena před ním hraje na něco čím není. Buďte sama sebou a ohromte ho vaší originalitou.

Těchto sedm jednoduchých kroků vám zajistí náklonnost jakéhokoliv muže. Nezáleží na tom, že máte nějaké to kilo navíc nebo věčně rozcuchané vlasy, stačí se řídit výše zmíněným výčtem iphone Kasino a váš vysněný partner vám padne k nohám a zůstane vám věrný až do smrti. Nikdy to nebylo tak jednoduché dámy, tak do toho!