• Na začátek si můžeme představit naši dekorativní kosmetiku. Je to čistě prirodní kosmetika klinicky testována, představuje skutečný průlom v našem řadě přípravků. Máme zde čistící vodu vhodnou na problematickou pleť, podkladový i denní krem, make up různých odstínů od nejsvětlejší po nejtmavší a také puder na zmatnění pleti.

*MakeupDále zde je sada očních stínů budeme používat jemně matně odstíny, hnědou tužku pod oči a hnědou linku pro zvýraznění očním koutku. Rovněž použijeme řasenku pro objem a délku řas. Pokud dama mě bledě obočí můžeme použít tužku na obočí abychom ho trochu zvýraznily. Na rty máme tmavší rudé růže a také tužku na zvýrazněných okrajů rtů.

  • Naše modelka je světlejší pleti takže budeme aplikovat světlejší odstín make upu před kterym naneseme podkladový krém. Make up rozetřeme po celé tvaři až ke krku. Na štěteček si pomalu naneseme tmavší odstín kterí aplikujeme na boky tváře až ke vlasům.
  • Pak naneseme puder abychom se zbavili veškerý lesk. Ješte jednou naneseme světlejší odstín make upu pod oči a zakryjeme pudrem abychom se úplně zbavili kruhů pod očima.
  • Přiložíme si servítek pod oči aby se nam oční stín nesypal po tváři a můžeme nanášet nejbledší odstín do koutků a ke obočí a tmavší stín do středu očního víčka. Nakonec ještě tmavší odstín přidáme na konec očního víčka tak abychom dosáhli douhoví odstín od nejsvětlejšího odstínu po nejtmavší. Když oční víčka vypadají přesně jako očekáváme můžeme začít nanášet hnědou oční linku na víčko a hnědou tužku na dolní linku oka. Jako poslední přípravek pro oči použijeme řasenku na horní i dolní řasy. Jelikož naše modelka mě světle obočí plus překryjte make upem zvýrazňujeme ho jemnou hnědou tužkou na obočí.

Nyní nam zůstaly už jen rty na ktere prve aplikujeme krvavě rudou tužku na okraje a rty vyplníme krvavě rudou rtěnkou a leskem na rty. Lehky a rychly make up.