• Potřebujete rychle a co nejjednodušší upravit své vlasy před večerní párty nebo oslavou? Máme tu pro vas par chytré triků jak na to.
  • Postačí vám sponky do vlasů, lak na vlasy, kulmu a žehličku na vlasy a par černých nebo hnědých gumiček zalezi podle barvy vasich vlasů.
  • Začneme prvním a tím nejjednodušším vlasy omyjeme šamponem, vysušují jejich a nakulmujeme na hustě. Vezmeme dvě spony a připnout vlasy z přední části obličeje směrem dozadu. Tak aby nám do obličeje nepadaly žádné nadbytečné vlasy.
  • Na druhy uces budeme potřebovat gumičku na vlasy kterou přichytit hornu polovinu vlasů a dolní polovina natočí kulmy. Z horních vlasů upleteme cop a zatočime do drdolu.
  • Na treti uces si zahřejeme zehlicku na 170 stupnu abychom vlasy nespálili a vyžehlit jejich zcela do rovna. Hair_equalPřipravíme si tři pramínky vlasů od pravého ucha a zapleteme cop vedle objiceju ke levého ucha, kde pokračujeme s pletením po delce vlasů. pokud mame po ruce nějakou květinu nebo ozdobu do vlasů můžeme ji připnout na jednu stranu cop.

Jste připraven na čtvrtý uces? Když jo připravte si všechny vlasy vysoko do gumicky a zacnete sponkami připíná pramínky vlasů ke gumičky, tak abyste vytvořili kruh. Pokračujte kym popripinate vsechny vlasy z gumicky. Na zaver byste měli vidět vytvoren květ z vlasů, ktery nezapomeňte pořádně přelakován lakem na vlasy. Rovněž muzete pouzit i lak s třpytkami.

  • Poslední vytvoř bude trochu složitější ale nič co byste nezvládli. Vezmeme si tři gumičky stejné barvy vlasů. První část vlasů prichitíme v dolní části u krku a další dvě v horní části vedle ucha. Nyní bychom měli mít vytvoření trojúhelník. Pokračujeme tak, že zapleteme dva horne copy do poloviny kym přijdeme k třetí dolní gumičce. Tam zaplete vsechny vlasy do jednoho copa až po konec. Takže tohle byli naše nejlepší triky s jakéma se s vámi můžeme podelit.