Každý dobře ví že chození do kasina není levná záležitost a tak pokud tam plánujeme ist měli bychom být na to připraven. S prázdnou peněženkou a levnými šaty se nám tam ani nevyplatí chodit.

  • casino_dressingTakže dami a paní co si tak nahodit na sebe do takového kasina. Pro dami bychom doporučili večerní šaty nebo elegantní sukní s hedvábné blůzy popřípadě se sakem na vrchu. Dami by si měli dát záležet na materiálech, eleganci, jemné výstřednosti a ženkosti.
  • Dami by si také měli upravit vlasy k dané příležitosti takže věděli bychom poradit nejake ty vlnky nebo učes vypnutý nahoru vždy udělá ze ženy dámu. Make upu se určitě netřeba bát výrazné růže na rty a kouřové líčení se hodí téměř každé ženě.
  • Dámy by měly obohatit své šaty nebo halenku dekorativními šperky, které ve společnosti ocení. K šatům bez ramínek by se hodily dlouhé naušnice nebo náhrdelník s jemnými náušnicemi. Pokud budou šaty bez rukávů nebo halenka s krátkými rukávky můžete zvolit náramky nebo prsteny stejné barvy jako například vaše kabelka.
  • Boty na vysokém podpatku jednoznačně doladí váš celý outfit, pokud je dáma vysoká nebo nechce riskovat vysoký podpatek může zvolit elegantní polobotky nebo baleríny.
  • Pánové to mají většinou jednodušší než dámy. Oblekem zachrání každou situaci, ať už oblek nebo kalhoty s košile, polokošile nebo svetříkem budou vypadat fajn. Ne každý chlap se cítí v obleku jako ve své kůži proto se neodmítá ani polokošile popřípadě svetr.
  • Určitě lesklé polobotky ruznych barev doladí váš vzhled. Oholená brada nebo zarostlá to dnes už není pravidlo zvolte to v čem se cítíte mužně, dámy to jistě ocení. Rovněž vlasy pokud je máte déle gelem Zvyraznéte rysy obličeje a budete vypadat elegantně.
  • Myslim, že oblečení do kasina bychom měli zhodnocení ještě jednou pripomýname nezapomeňte na klasiku, eleganci, šarm a hlavně buďte samí sebou ať už přijedete s partnerem nebo bez.