• Jsme jen lidé z kůže a kostí, který se jednoho dne narodili a druhého zemřou, Toto je fakt, který si musíme připustit je to těžké, špatně se to každému poslouchá, ale je to bohužel čistá pravda. Žijeme v roce 2016 a opravdu můžeme byt rádi, že řijeme v této generaci a tomhle období. Samozřejmě má to mnoho minusů a plusů, ale věděli byste si představit že byste žili před 80 lety? Kdy neměli barevný televizor, počítače ani tolik aut a už vůbec ne internetoví připojení. Možná to zní směšně, ale ono to tak opravdu bylo.
  • Dnes máme veškerou tuto techniku a mnoho jiného. Tolika možností, informací, seznámení které máme možnost sdílet s ostatními. Je to neuvěřitelné ale toto všechno nám pomáhá žít v době níž žijeme dnes.
  • Uvědomujeme si že mnoho věcí se časem mění tak jako svět, lidé, technika všechno kolem nás. Žijeme v době kdy lidé nacházejí stále více a více nové techniky, medicíny a všeho co k životu lidé potřebují nebo co nám život zjednodušší.
  • Jsou lidé kterým se to líbí a jsou lidé kterým se tento svět nelíbí ať žijeme v jakémkoliv období tyto skupiny lidí se najdou kdykoliv a kdekoliv po světě. Moderní novodobí lidé se nad tím velmi nezamýšlel. Oni se už totiž narodili v době kdy to už všechno vypuklo, žijí s tím a oni sami jsou tvůrci toho co ve světě vzniká.
  • Narozdíl od starší generaci, která se s tím musela naučit žít. Starší generace tu už za pár let nebude a bude se vyvíjí ta mladá generace proto bychom je neměli zastavovat v tom na čem pracují a co vytvářejí, neboť oni jsou naše budoucnost. Je to v jejich rukou jako budeme žit, ať už to bude horší nebo lepší se vším co přijde bychom se měli smířit a věřit jim.