dress_styleKaždá žena i muž má jiny styl oblekani. Nekteré styly se nám líbi jine zase ne, nekteré nám přijdou staromódně druhé moderní. Jak by se tak měla dospěla žena oblékat? I na takouto otázku si odpovíme v naší diskusi o stylu oblékání.

  • Žena kolem dvaceti, tricetich let by měla sledovat fashion tím myslíme nejaké ty módní časopisy jako Elle nebo Vogue ty sú asi nejznámejsí ve světě a zřejmě každá žena o nich ví.
  • Rovnež by mohli prohlédnout televizní kanaly jako fashion TV je známe iv české republice. Další možnost jak nahlednout na nejnovší modní kousky je nakupovaní nebo takzvani okoukavaní po obchodnich centrech, kterých máme v zemi tolik že si mužeme vybírat ty co nam nejvice vyhovuji. Stačí se jen projit v jednom z našich oblibených obchodu a už si můžeme všimnout kolik novych kousku přijelo znova do mody.
  • Oblékat se stylovo ne vždy znamena nakoupit si nejdrahší modni značky a cejtit se v tem stylovo. Styl neni o znacče. Styl a to jak se oblékame by mnelo vychádzet z našeho vnítřa s našich pocitů, naši nalady, nebo jednoduše si nahodit na sebe neco “IN” a pohodlni.
  • Proč bychom mneli divat na druhych co oni nosi, nebo co si mohou ostatni o nas myslet pokud si obleknete zvoncovité kalhoty a sandale s ponožkama. Tohle nejsou důvody jako bychom mneli hledat stylove oblékaní. A víte co? Ty zvoncovité kalhoty jsou neni vůbec nemoderní.
  • Možná si mnohy všimli jak se moda neustale točí dokola je to taky vetší kolotoč. Věci které se nosily před triceti lety se ted nosí zas a ty co se nosili minulou sezonu se budou zrejmne nosit o delších deset let možná v jinych barvách. Tím pádem netřeba vyhozovat oblíbení nebo kvalitní kousky oblečení, protože za par let jejich mužete vytáhnout ze skříne znova a sami uvidíte jaký budete cool.